event

<<

The Celebration Band to zespół idealny na bal okolicznościowy, bankiet, galę lub zabawę taneczną w plenerze. Nasz bogaty repertuar, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie dają nam możliwość dostosowania się do każdego typu eventu zgodnie z oczekiwaniami klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz opcji, które idealnie dopasować do planowanego eventu:

Impreza taneczna  – ten imprezy wymaga indywidualnego podejścia za każdym razem. Każdy event jest inny, ale na każdym porywamy ludzi do tańca! Perfekcyjny poziom wykonania i wysublimowana konferansjerka sprawią, że parkiet zapłonie!

Koncert tematyczny – Zależy Państwu na krótkim koncercie,  który uświetni imprezę? Specjalnie opracujemy listę utworów, by uwzględnić konwencję imprezy,  bądź proponujemy do wyboru kilka gotowych propozycji! Opiszcie nam swoją imprezę, a my przedstawimy naszą propozycję!

LIVE BAND KARAOKE – Niesamowita impreza, podczas której goście władają sceną! Każdy może wybrać spośród około 300 utworów z różnych gatunków, zaśpiewać razem z zespołem i chociaż przez chwilę poczuć się jak wielka gwiazda! Jest to doskonała  forma integracyjnego wieczoru zarówno podczas eventów kameralnych, jak i tych na wielką skalę!