wesela

<<

The Celebration Band to najlepszy wybór na wesele lub przyjęcie okolicznościowe, który zapewni doskonałą zabawę z klasą i elegancją do białego rana. Bez względu na to czy wesele jest w stylu klasycznym, boho, exclusive czy rustykalnym, dostosujemy się do wybranej stylistyki i gustów Państwa i Państwa Gości, dobierając odpowiednio styl muzyki i konferansjerki. 

Jeszcze przed weselem przygotowujemy wspólnie z Państwem szczegółowy scenariusz wydarzenia, który uwzględnia poszczególne atrakcje, konferansjerkę, oczepiny, zabawy itd. Dzięki temu Para Młoda podczas weselach może myśleć tylko o świętowaniu ze swoimi bliskimi. 

Prowadzimy konferansjerkę z ogromnym poczuciem humoru, szybko nawiązując kontakt z gośćmi, jednak z pełnym zachowaniem kultury i dobrego smaku. Prowadzimy także konferansjerkę w języku angielskim, dlatego nieobce nam są wesela międzynarodowe. 

Gramy 11 godzin ( nie później niż do 4 rano), z muzyką i przerwami w proporcjach 35-15 minut. W przerwach puszczamy muzykę mechaniczną. 

Z naszego bogatego repertuaru możecie Państwo wybrać swój pierwszy taniec lub zamówić u nas aranż wybranej piosenki spoza listy.

Polecamy się także na poprawiny w formie tradycyjnej lub w formie bankietu w ogrodzie przy muzyce unplugged. 

Gramy w podstawowym 5-cio osobowym składzie, który można dodatkowo rozszerzyć o saksofon lub skrzypce.